På NBK sitt årsmøte i 2020 ble det vedtatt å gå bort i fra å beholde seilnummeret i 2 år til å betale for dette årlig. Medlemslisten som du ser under blir derfor oppdatert hvert år. Siste frist for å beholde sitt seilnummer fra forrige år er å betale kontingenten innen 1. mai det inneværende år.

Følgende nummer er forbehold æresmedlemmer og eies til "evig" tid: 1, 20, 44, 83, 235, 462

Medlemsliste

For bestilling, informasjon og regler vedr. medlemskap og seilnummer, klikk her.

 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening
1RasmussenSveinArendal
2BleikvinEinarLBK
3StålstrømJannickeHorten
4FrønsdalMagneAsker Seilforening
5AllenMarkusSandefjord brettseilerklubb
6HorgenJorunnHyggen IF
7Wang-HansenSebastianKNS
8SundbyeStein AndersAsker
9LossiusOle Michael
10BlankholmBerntKNS
11NotøyRonny André
12LøkenAndersHSF
13NybøChristianDrøbaksund
14CharmanMartiniusFarsund Seilforening
15JarveJorgen360
16JohansenStigSola Brettseiler Forening
17RasmussenMiriam
18SchjervenJakobLysakerfjorden Brettseilerklubb
19NordalTerjeKarmøy Brettseilerklubb
20JacobsenKjell StrandTønsberg
21WiderøeTom
21GyslerMayaKNS
22BuchAlexander
23MollestadMariaKns
24BatesArchie SkeideKNS
25LønnumHeleneKNS
26VeslegardVirva DanboltKNS
27GangdalChristofferStord Seilforening
28GangdalTerje GranliStord seilforening
29OppedalKristian
30KnutsenMortenKarmøybrettseilerklubb
31CarlsonOle ErikDrøbaksundet Seilforening
32UnderthunEirikDSSF
33LinhaveIben SofieKNS
35FjellangerRudiSandefjord Brettseilerklubb
36LillemorkAnders
37OppedalKristiansbf
39OppedalHellesbf
40StølenSimen
41HovdaMartin MøllerKarmøy BK
42BleikvinJonathan KandhariKNS
43RuudJakob MagnusSola Brettseilerforening
44JensenVidarSola
45GrøteideLarsBåtlaget Njord/Tysnes
48AaserCarl PeterAsker Seilforening
49OppedalTheasbf
50AubertKarl Aksel
51VikingstadJone
52RondeelErikDrøbaksund Seilforening
53RondeelEli StokkeDrøbaksund Seilforening
54RondeelErlendDrøbaksund Seilforening
55RondeelEvenDrøbaksund Seilforening
56RondeelEndreDrøbaksund Seilforening
58EkeliEllenKNS
59OppedalLineasbf
60SponeFabian
61Fiskvik MjøenJohanKNS
62Fiskvik MjøenAneKNS
63LundstrømEvenAsf
64halvorsenMathiasKNS
65MidtgaardEven FuhrÅsane seilforening
66LinnerudChristianKNS
67StenslandPhilipNKS
68TønnessenTerjeArendal Seilforening
69FeragenEivindArendals Seilforening
70BrakestadSteffenDrøbak seilforening
71BendiksenBård
72FredriksenRudolfDSSF
73BrakestadRuna
74JohnsenStianKristiansand
75KreySondreSola Brettseilerforening
77DöringKarolinaLysakerfjorden
78TangenCarl MagnusLBK
79TangenSara KristinaLBK
80SkaaretJohanAsker
81AubertPeder Vilhelm
82TangenCarl MagnusLik
83JohannessenIngeØyern
86GyslerTomKNS
87AubertChristopher
88Espeli-BlankholmAxelKNS
89SkaugOda Steinland
92OhrAsgeirLBK
93EspinozaAnnikenKNS
94ThorkaaasKnutSola Brettseilerforening
95ØstbøMatsSola Brettseilerforening
96KarterudThomasLysakerfjorden Brettseileforening LBK
97AndresenArthurKNS
99AndersenMortenArendals Seilforening
100FossPhilipKNS
101BatesLiam SkeideKNS
109MidlangJon SteinarGlesvær
110OlsenKristianTromsø Brettseilerklubb
111OppedalLynn Merethesbf
113KarlsenThomasSBF
114SamuelsenTrulsArendal Seilforening
120HansenDagLysakerfjorden brettseilerklubb
121FleischerAgatheKNS
123SiemAmanda SofieKNS
126SverreOdaKNS
128EvensenGeir
131FøyenAndersAsker Seilforening
136UlsethLucy SmithKNS
140ChristensenHåvard
142NilsenRuneSola brettseilerforening
150BirkelandØyvindSola Brettseilerforening
151SchulstockJørgenKNS
165BakkeBastian
168TangenKarl IngeLBK
170HilmersenChristianLysakerfjorden
171AanessLarsArendal
173MangerThomasKristiansand Brettseilerklubb
200MartinsenThomasAsker Seilforening
205SkaugSigurd
227BrakestadLotte
235SchjervenOle-JacobLysaker
313Holst-LarsenLeifArendal seilforening
332MobekkMina
444JensenJohnny NordGiske
462GustavsonLasseLysaker
500BrødholtOda Johanne Stokstad
525FleischerAmaia
555MiddelthonChristianSola
631LundstrømEspenArendal Seilforening
700KnudsenVegardDrøbak
777BullDanielSBF
1000KlafstadGasparKNS
1001LindstølGunnarLysakerfjorden Brettseilerklubb
1003HenriksenTerje
1010LindstølTinna Jagge
1090Rutkowski-BielecAdrianKNS
1111EieMads KopperudNBK
1201ThomassenHaraldLBK
1231LandmarkAugustKNS
1501DybdahlFelixKNS
2005LønnumOlineKNS
2006Syverstad SchultzJesperKNS
2906RehmanFabianKNS
9999BakkeBent
 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening