På NBK sitt årsmøte i 2020 ble det vedtatt å gå bort i fra å beholde seilnummeret i 2 år til å betale for dette årlig. Medlemslisten som du ser under blir derfor oppdatert hvert år. Siste frist for å beholde sitt seilnummer fra forrige år er å betale kontingenten innen 1. mai det inneværende år.

Følgende nummer er forbehold æresmedlemmer og eies til "evig" tid: 1, 20, 44, 83, 235, 462

Medlemsliste

For bestilling, informasjon og regler vedr. medlemskap og seilnummer, klikk her.

 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening
171AanessLarsArendal
48AaserCarl PeterAsker Seilforening
5AllenMarkusSandefjord brettseilerklubb
99AndersenMortenArendals Seilforening
97AndresenArthurKNS
50AubertKarl Aksel
87AubertChristopher
81AubertPeder Vilhelm
165BakkeBastian
9999BakkeBent
24BatesArchie SkeideKNS
101BatesLiam SkeideKNS
71BendiksenBård
150BirkelandØyvindSola Brettseilerforening
10BlankholmBerntKNS
2BleikvinEinarLBK
42BleikvinJonathan KandhariKNS
70BrakestadSteffenDrøbak seilforening
227BrakestadLotte
73BrakestadRuna
500BrødholtOda Johanne Stokstad
22BuchAlexander
777BullDanielSBF
31CarlsonOle ErikDrøbaksundet Seilforening
14CharmanMartiniusFarsund Seilforening
140ChristensenHåvard
77DöringKarolinaLysakerfjorden
1501DybdahlFelixKNS
1111EieMads KopperudNBK
58EkeliEllenKNS
88Espeli-BlankholmAxelKNS
93EspinozaAnnikenKNS
128EvensenGeir
69FeragenEivindArendals Seilforening
62Fiskvik MjøenAneKNS
61Fiskvik MjøenJohanKNS
35FjellangerRudiSandefjord Brettseilerklubb
525FleischerAmaia
121FleischerAgatheKNS
100FossPhilipKNS
131FøyenAndersAsker Seilforening
72FredriksenRudolfDSSF
4FrønsdalMagneAsker Seilforening
28GangdalTerje GranliStord seilforening
27GangdalChristofferStord Seilforening
45GrøteideLarsBåtlaget Njord/Tysnes
462GustavsonLasseLysaker
86GyslerTomKNS
21GyslerMayaKNS
64halvorsenMathiasKNS
120HansenDagLysakerfjorden brettseilerklubb
1003HenriksenTerje
170HilmersenChristianLysakerfjorden
313Holst-LarsenLeifArendal seilforening
6HorgenJorunnHyggen IF
41HovdaMartin MøllerKarmøy BK
20JacobsenKjell StrandTønsberg
15JarveJorgen360
444JensenJohnny NordGiske
44JensenVidarSola
83JohannessenIngeØyern
16JohansenStigSola Brettseiler Forening
74JohnsenStianKristiansand
113KarlsenThomasSBF
96KarterudThomasLysakerfjorden Brettseileforening LBK
1000KlafstadGasparKNS
700KnudsenVegardDrøbak
30KnutsenMortenKarmøybrettseilerklubb
75KreySondreSola Brettseilerforening
1231LandmarkAugustKNS
36LillemorkAnders
1010LindstølTinna Jagge
1001LindstølGunnarLysakerfjorden Brettseilerklubb
33LinhaveIben SofieKNS
66LinnerudChristianKNS
12LøkenAndersHSF
25LønnumHeleneKNS
2005LønnumOlineKNS
9LossiusOle Michael
63LundstrømEvenAsf
631LundstrømEspenArendal Seilforening
173MangerThomasKristiansand Brettseilerklubb
200MartinsenThomasAsker Seilforening
555MiddelthonChristianSola
109MidlangJon SteinarGlesvær
65MidtgaardEven FuhrÅsane seilforening
332MobekkMina
23MollestadMariaKns
142NilsenRuneSola brettseilerforening
19NordalTerjeKarmøy Brettseilerklubb
11NotøyRonny André
13NybøChristianDrøbaksund
92OhrAsgeirLBK
110OlsenKristianTromsø Brettseilerklubb
39OppedalHellesbf
59OppedalLineasbf
49OppedalTheasbf
111OppedalLynn Merethesbf
37OppedalKristiansbf
29OppedalKristian
95ØstbøMatsSola Brettseilerforening
1RasmussenSveinArendal
17RasmussenMiriam
2906RehmanFabianKNS
52RondeelErikDrøbaksund Seilforening
53RondeelEli StokkeDrøbaksund Seilforening
55RondeelEvenDrøbaksund Seilforening
56RondeelEndreDrøbaksund Seilforening
54RondeelErlendDrøbaksund Seilforening
1090Rutkowski-BielecAdrianKNS
43RuudJakob MagnusSola Brettseilerforening
114SamuelsenTrulsArendal Seilforening
18SchjervenJakobLysakerfjorden Brettseilerklubb
235SchjervenOle-JacobLysaker
151SchulstockJørgenKNS
123SiemAmanda SofieKNS
80SkaaretJohanAsker
205SkaugSigurd
89SkaugOda Steinland
60SponeFabian
3StålstrømJannickeHorten
67StenslandPhilipNKS
40StølenSimen
8SundbyeStein AndersAsker
126SverreOdaKNS
2006Syverstad SchultzJesperKNS
168TangenKarl IngeLBK
82TangenCarl MagnusLik
78TangenCarl MagnusLBK
79TangenSara KristinaLBK
1201ThomassenHaraldLBK
94ThorkaaasKnutSola Brettseilerforening
68TønnessenTerjeArendal Seilforening
136UlsethLucy SmithKNS
32UnderthunEirikDSSF
26VeslegardVirva DanboltKNS
51VikingstadJone
7Wang-HansenSebastianKNS
21WiderøeTom
 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening