På NBK sitt årsmøte i 2020 ble det vedtatt å gå bort i fra å beholde seilnummeret i 2 år til å betale for dette årlig. Medlemslisten som du ser under blir derfor oppdatert hvert år. Siste frist for å beholde sitt seilnummer fra forrige år er å betale kontingenten innen 1. mai det inneværende år.

Følgende nummer er forbehold æresmedlemmer og eies til "evig" tid: 1, 20, 44, 83, 235, 462

Medlemsliste

Medlemslisten oppdateres 2. mai slik at ledige nummere gjøres synlig.

For bestilling, informasjon og regler vedr. medlemskap og seilnummer, klikk her.

 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening
1RasmussenSveinArendal
2lindbergfredrikKNS
3StålstrømJannickeHorten
4FrønsdalMagneAsker Seilforening
5AllenMarkusSandefjord brettseilerklubb
6HorgenJorunnHyggen IF
7Wang-HansenSebastianKNS
8SundbyeStein AndersAsker
9LossiusOle Michael
10LindbergTheodorBærum SF
11NotøyRonny André
12LøkenAndersHSF
13NybøChristianDrøbakssund
14CharmanMartiniusFarsund Seilforening
15MaaøMatteo FregosiKNS
16JohansenStigSola Brettseiler Forening
17RasmussenMiriam
18SchjervenJakobLysakerfjorden Brettseilerklubb
19NordalTerjeKarmøy Brettseilerklubb
20JacobsenKjell StrandTønsberg
21GyslerMayaKNS
21WiderøeTom
22BuchAlexander
23MollestadMariaKns
24BatesArchie SkeideKNS
25LønnumHeleneKNS
27GangdalChristofferStord Seilforening
28GangdalTerje GranliStord seilforening
29OppedalKristian
30KnutsenMortenKarmøybrettseilerklubb
31CarlsonOle ErikDrøbaksundet Seilforening
32UnderthunEirikDSSF
33LinhaveIben SofieKNS
34Songe-MøllerMagnusTønsberg Seilforening
35FjellangerRudiSandefjord Brettseilerklubb
36LillemorkAnders
37OppedalKristiansbf
39OppedalHellesbf
40StølenSimen
41HovdaMartin MøllerKarmøy BK
42BleikvinJonathan KandhariKNS
43RuudJakob MagnusSola Brettseilerforening
44JensenVidarSola
45GrøteideLarsBåtlaget Njord/Tysnes
47David-AndersenIben TingbergKNS
48AaserCarl PeterAsker Seilforening
49OppedalTheasbf
50AubertKarl Aksel
51VikingstadJone
52RondeelErikDrøbaksund Seilforening
53RondeelEli StokkeDrøbaksund Seilforening
54RondeelErlendDrøbaksund Seilforening
55RondeelEvenDrøbaksund Seilforening
56RondeelEndreDrøbaksund Seilforening
58EkeliEllenKNS
59OppedalLineasbf
60SponeFabian
61Fiskvik MjøenJohanKNS
62Fiskvik MjøenAneKNS
63LundstrømEvenAsf
64halvorsenMathiasKNS
66LinnerudChristianKNS
69FeragenEivindArendals Seilforening
70BrakestadSteffenDrøbak seilforening
71BendiksenBårdIkke oppgitt
72FredriksenRudolfDSSF
73BrakestadRuna
74JohnsenStianKristiansand
75KreySondreSola Brettseilerforening
77DöringKarolinaLysakerfjorden
80SkaaretJohanAsker
81AubertPeder Vilhelm
83JohannessenIngeØyern
87AubertChristopher
88Espeli-BlankholmAxelKNS
90HopeMartinBergens seilforening
92OhrAsgeirLBK
93EspinozaAnnikenKNS
94ThorkaaasKnutSola Brettseilerforening
95ØstbøMatsSola Brettseilerforening
97AndresenArthurKNS
99AndersenMortenArendals Seilforening
100FossPhilipKNS
101BatesLiam SkeideKNS
109MidlangJon SteinarGlesvær
110OlsenKristianTromsø Brettseilerklubb
111OppedalLynn Merethesbf
113KarlsenThomasSBF
114SamuelsenTrulsArendal Seilforening
120HansenDagLysakerfjorden brettseilerklubb
121FleischerAgatheKNS
122FalchJeppeKns
123SiemAmanda SofieKNS
125Stabel TvedtMathiasKristiansand Brettseilerklubb
126SverreOdaKNS
128EvensenGeir
136UlsethLucy SmithKNS
140ChristensenHåvard
142NilsenRuneSola brettseilerforening
144LarsenHenrik
145LindCecilie
146LindAlbertine
148LindNils-HenrikBergens SeilForening
149LindMathilde ELise
150BirkelandØyvindSola Brettseilerforening
151SchulstockJørgenKNS
161EinanArvid GuddalBærum
162EinanMarta GuddalIkke oppgitt
163EinanSveinungIkke oppgitt
165BakkeBastian
168TangenKarl Inge
170HilmersenChristianLysakerfjorden
171AanessLarsArendal
173MangerThomasKristiansand Brettseilerklubb
181BakkeMarius
200MartinsenThomasAsker Seilforening
227BrakestadLotte
235SchjervenOle-JacobLysaker
252FunnemarkEndreKongelig Norsk Seilforening
313Holst-LarsenLeifArendal seilforening
332MobekkMina
444JensenJohnny NordGiske
462GustavsonLasseLysaker
500BrødholtOda Johanne Stokstad
525FleischerAmaia
555MiddelthonChristianSola
631LundstrømEspenArendal Seilforening
700KnudsenVegardDrøbak
777BullDanielSBF
1000KlafstadGasparKNS
1001LindstølGunnarLysakerfjorden Brettseilerklubb
1003JakobsenAlexandra RafenKNS
1010LindstølTinna Jagge
1090Rutkowski-BielecAdrianKNS
1111EieMads KopperudNBK
1206VeslegardVirva DanboltKns
1231LandmarkAugustKNS
1501DybdahlFelixKNS
2005LønnumOlineKNS
2006Syverstad SchultzJesperKNS
2804NordsveenMereteKNS
2906RehmanFabianKNS
9999BakkeBent
 Seilnummer Etternavn Fornavn Forening